utorok 23. júna 2015

Ako sa zamilovávajú znamenia horoskopu

ZNAMENIA A LÁSKA

Každý človek sa narodil za určitého postavenia hviezd. Mnohí veria, že žijeme, pracujeme a tiež milujeme pod ich vplyvom ...


BARAN
 
Baran sa zamilováva kľudne. Je to ten vzácny prípad, keď baran odloží svoj ohnivý temperament a sedí pokojne na brehu rieky so steblom trávy v zuboch, kým okolo plynúci prúd neodnesie mŕtvoly všetkých jeho súperov. Potom sa Baran pomaly zdvihne, lenivo dôjde k objektu svojej vášne a nedbalo prednesie: "Vezmeme sa".

BÝK

Býk sa zamilováva zúrivo. Objekt lásky musí Býkovi patriť úplne - so všetkými náležitosťami a kreditkami. Pretože inak .... nie, to radšej nechcite vedieť! Býčia vášeň žije podľa zákonov Andersenovej malej lúpežnice: "prikážem, aby ti narezali korbáčom a hneď si ma zamiluješ, zlatko!" Zamiluješ a basta! Takže Býci vždy dosiahnu vzájomnú lásku (inak je to des, naozaj des). A keď sa niekto náhodou rozhodne Býka opustiť, tak len po špičkách, pod rúžkom noci a v tom, čo má práve na sebe.

BLÍŽENCI

Blíženci sa zamilovávajú úprimne a navždy. "Navždy" trvá približne pol roka a objekty úprimnej lásky môžu byť napríklad aj dva. Ale oba sú rovnako úprimne milované. Pre Blížencov je úplne normálne z rána usedavo plakať pre večnú lásku č. 1 a večer si podrezávať žily kvôli večnej láske č. 2. Pričom je jeho plameň v oboch prípadoch úplne rýdzi.  A ten, kto to nechápe, je ... Vodnár.

RAK

Zamilováva sa opatrne. Lezie v kruhu, nepribližuje sa a opatrne lúska klepetami: "Čo keď to nie je tá pravá?", "Čo keď sa s ním zadám a ukáže sa, že to nie je On?" Objekt račej lásky sledovanie týchto okružných presunov po bruchu vyčerpáva oveľa viac než treba, takže pravdepodobnosť nejakého romániku závisí na trpezlivosti vyvoleného (vyvolených). Ovšem tým obzvlášť trpezlivým sa dostane odmeny, pretože zamilovaný Rak kladie svojej láske k nohám celý svet. Proces kladenia sveta k nohám milovanej bytosti prebieha podľa obvyklej schémy: "A nebude sa jej tento svet zdať nudný?", "Nepotrebuje snáď k životu chlór miesto kyslíka, nemám hľadať iný svet?" ... A tak to ide po celé roky ...

LEV

Lev sa zamilováva nechtiac. Chápe, že je to zdraviu prospešné, avšak moderná spoločnosť dáva obom zamilovaným rovnaké práva. A Lev absolútne nechápe, ako by mohol mať rovnaké práva s tými ničotnými stvoreniami. Na druhej strane, ak zaznie čarovná veta "Tak ty budeš hore" (nie len v sexuálnom kontexte), Lev vás automaticky prijme do svorky, čo vám garantuje chutné dobrôtky. Lebo Levy sú spravidla naozaj skvelí... až neznesiteľne.

PANNA

Zamiluje sa akoby to bolo prvýkrát a naposledy. Zamilovaná Panna dáva objektu svojej vášne do neobmedzeného užívania ruky, srdce, priateľov, deti z prvého manželstva a vzdialenú tetu z Ostravy. Na nesmelý dotaz. "A prečo tá vzdialená teta?" Zamilovaná, ale stále ešte rozumovej úvahy schopná Panna odvetí, že v domácnosti sa už prihádzali hocijaké veci. Keď sa objekt lásky náhle vyparí, Panna bude umiernene niekoľko rokov strádať a čakať, či si to objekt nerozmyslí. A len tak mimochodom - rozmyslieť si to a vrátiť sa k Panne je správne riešenie.

VÁHY

Váhy sa zamilujú z lásky k umeniu. Pretože zamilovaný román - to je také pekné. A romantický príbeh, to už je priamo vrchol blaha. Váhy sa budú o objekt lásky pekne starať, budú sa s ním pekne milovať a pekne ho v noci opustia navždy. Potom sa zase pekne vrátia. Skrátka ho utrápia až do bledosti a zachmúrenej tváre. Ale rozhodne nie v zlom. Len - že ten život je tak krátky a vyskúšať sa má všetko. Veď všetko je to tak pekné ...

ŠKORPIÓN

Škorpión sa zamiluje o poludňajšej prestávke. Medzi hodinou angličtiny a dramatickým krúžkom. Okrem toho sa Škorpión zamilováva veľmi sofistikovane: rýchly výber obete, presne mierená rana do srdca a už sa obeť zvíja v agónii a prosí: "Tak si ma zober!" Škorpión sa jej radostne zmocní, pobozká ju na pupok a uteká na jogu.

STRELEC

Strelec sa najradšej zo všetkého nezamilováva vôbec. Pretože Všetko Špatne Dopadne. Všetko dopadne veľmi zle, ako vždy. Pokiaľ sa  Strelec predsa len naozaj zamiluje, bude neustále bystro načúvať: už... je všetko zle? Alebo zatiaľ je všetko ešte v pohode? Možno, že predsa len nie ... panebože! Keď sa však Strelcovi podarí zbaviť sa večného prenášania zlých skúseností z minulosti na nového vyvoleného (vyvolenú), budú všetky ostatné znamenia len smutne a so závisťou pofajčievať niekde v kúte.

KOZOROŽEC

Zamilováva sa racionálne. Žiadne také tie nezmysly - ako keď hrom udrie, motýle v bruchu, srdce v plameňoch. Kozoroh vie, že motýle v bruchu sa priečia človečej fyziológii a než sa našinec zamiluje, musí si riadne preštudovať takticko-technickej charakteristiky neočakávanej vášne. Veľkou chybou je domnievať sa, že Kozorožec je bylinožravec. Kdeže. Sedí na vetve ako jaguár a je schopný korisť pozorovať celé roky. Nasleduje jediný presný skok a už tu obeť leží zbavená posledného kúsku bielizne a šepká: "Ja ťa tiež milujem".

VODNÁR

Vodnári sa zamilovávajú správne. Všetky ostatné znamenia nazerajú na zamilovanosť asi takto: "Ja ťa milujem, takže si mi zaviazaný svojím časom, pozornosťou, peňaženkou aj všetkým ostatným, čo máš". Vodnár má zato, že keď sa do niekoho zamiluje, musí sa o neho starať. Je nadaný fantastickým darom - aj keď je vzťah v tom najvášnivejšom rozpuku, neurazí sa, keď mu drahá polovica celých štyridsať minút nezavolá. A na neskoré príchody reaguje Vodnár približne takto: "Zajtra toho zase budeš mať toľko? Tak si so sebou zober tieto chleby so syrom ". A tie chleby sú skutočne so syrom a nie s tým, čo mu prišlo pod ruku.

RYBY

Ryby sa zamilovávajú klasicky. Podľa prísnych zákonov zamilovaných románov. To znamená vášeň, hormóny, rozorvané košele, šťastie, bolesť a sople pri nose. Dôležité: objekt zamilovanosti musí byť mimoriadne ťažko dostupný - napríklad žiť v inom meste, ešte lepšie v inom štáte a ideálne - letieť s výskumným poslaním na Mars. Ryba musí strádať a prekonávať prekážky, inak nemá žiadny zmysel pohybovať žiabrami. Po vzťahu s Rybou zostáva spálená pustatina pokrytá silnou vrstvou bezfarebného popola. A len krvavé sople poletujú ako červené balóniky niekde na obežnej dráhe Phobosu.Zdroj: internet
Preklad: JA

0 komentárov:

Zverejnenie komentára