nedeľa 1. júna 2014

Úvod - predhovor


Vitajte na mojej stránkeOtváram si túto stránku na podnet mojich priateľov, ktorí ma neustále nabádali a nabádajú aby som svoje vedomosti, skúsenosti a danosti zúročila odovzdaním Vám, ktorí práve čítate tieto riadky.
Naučila som sa chápať zákonitosti života. Pochopila som svoju úlohu tu na Zemi. Neustále vylepšovať samú seba a pomáhať ľuďom spoznať princíp života. Ako si vypracovať manuál na život. 
"Život je cesta, ktorá sa tvorí tým že kráčaš..."
"Nie je dôležitý cieľ, ale cesta, ktorá k nemu vedie..."
Bolo by dobré, keby sme si každý jeden krok užívali....

Tento môj manuál poskytuje možnosti, ktoré môžete ihneď vo svojom živote realizovať a praktizovať, či už v oblasti zdravia alebo duševnej pohody.

Život nemusí byť boj, je omnoho jednoduchší než si myslíte.

Máte ho vo svojej moci, vo svojich rukách. Nejde v ňom o svet, o druhých ľudí....
...IDE V ŇOM O VÁS!!!

"Ak chcem zmeniť svoj život a ľudí v ňom, musím začať meniť seba. Učiť sa seba samého, byť sám sebe žiakom, chcieť sa spoznávať". Správnym načúvaním životu, môžeme všetci dosiahnuť kvalitný a spokojný život, pre ktorý sme predurčení všetci ľudia na tejto planéte. Časť svojej každodennosti venujme seba-poznávaniu.

Cieľom "Ezocesty" je nájsť v sebe zdroj poznania zákonitostí vesmíru. To čo je vo vesmíre, je aj v prírode, je aj v každom z nás. Sme súčasťou tejto jednoty, ktorú nie je možné od seba oddeliť, aj keď si mnohí myslia, že človek , vesmír, príroda je samostatná individualita. Nie, nie je. Ak mesiac dokáže hýbať moriami a oceánmi, myslíte si, že človekom nie?  V živote, tak ako aj vo vesmíre, všetko so všetkým súvisí a ide o jeden celok. Ja by som bola rada, keby vás čo najviac pochopilo tieto súvislosti a našli ste cestu do svojho vnútra, do svojho zdroja tepla, svetla, lásky, do svojho chrámu radosti a šťastia, kde nie je strach, nenávisť... a začali počúvať a riadiť sa svojim srdcom.

"Počúvaj svoje srdce a ono ťa povedie".

- Majme na pamäti, že v ľudskom srdci je ukrytá oveľa väčšia bytosť ako je človek sám, bytosť našej Duše.
- Cesta ega je ohraničená mysľou, cesta srdca vedie k ľudskej duši.
- Cesta sebeckého ega končí skôr či neskôr v zmare a bolesti. Cesta srdca vedie k naplnenému šťastiu.
Vydajme sa na cestu DOMOV do svojho SRDIEČKA... Zaoberám sa poradenskou činnosťou v oblasti zdravia ako predchádzať chorobám:
  • Stravovanie podľa 5 elementov alebo po našom - ročných období, podporujúce prevenciu zdravia a predchádzanie chorobám
  • Diagnostika podľa TČM, konzultácie v oblasti zdravia a prevencie
  • Fytoterapia - liečba bylinnými zmesami
  • Hubová výživa a jej vplyv na zdravie a prevenciu najmä žien
  • Psychohygiena, terapia


0 komentárov:

Zverejnenie komentára